Články

Aha! 30.3./08

25. dubna 2008 v 11:58 | BublinQa
Spekulace o vztahu finalistů X Factoru - Aničky a Davida neberou konce. A není divu!
První, na koho reportéři Nedělního Aha! narazili tento týden v hotelu Mövenpick, byli oni. Jako malé děti honili jeden druhého po chodbách hotelu a řehtali se.
Anička si začala číst články, které o ní vyšly v novinách, David si začal hrát se svým mobilem. Oba dělali, že se snad ani neznají. David si dokonce odsedl kousek dál.
Když Anička zjistila, že je fotografujeme, začala urychleně prchat. „Nefoťte nás, my nemůžeme být na fotce spolu,“ utrousila ještě Anička a uháněla s Davidem pryč.

Blesk 23.3/08

25. dubna 2008 v 11:55 | BublinQa
David Gránský, 16 let
Rozjívený
Nejmladší z finalistů je díky svému chování nepřehlédnutelný. Je komunikativní a baví lidi kolem sebe. Jenže je trochu rozjívený. Čerstvě šestnáctiletý mladík si koleduje o průšvih třeba tím, že se na akcích vůbec nevyhýbá alkoholu. A to ani před objektivy fotoaparátů. Ondřej Soukup se trochu obává toho, co mladík ve fi nále předvede.

Blesk 17.3/08

25. dubna 2008 v 11:53 | BublinQa
Soukup mu dal druhou šanci
David Gránský (16) je tím soutěžícím, kterému prorokuje velkou kariéru Ondřej Soukup. Ve včerejším díle přesto pohořel. Od poroty po svém výkonu uslyšel, že v soutěží končí, ale nakonec mu Soukup dal šanci.
"Vím, že to nebylo spravedlivé, cítil jsem se hrozně blbě, " přiznal Gránský, který na obrazovce neskrýval slzy. A co na jeho druhou šanci řekli soutěžní kolegové? "Někdo to přijal, ale byl tam i kluk, který když se s námi loučil, podal všem ruku a jedinému mně ne," svěřil se Gránský.
Blesku se podařilo zjistit i to, že během soutěže Davidovy city vzplanuly ke kolegyni Tereze Vágnerové, která je jednou ze semifi nalistek. "Stýkáme se. O vztah zatím nejde. S Terezou jsme si řekli, že to vyřešíme až po soutěži," řekl Gránský. To, jestli pro něj soutěž skončí nebo naopak bude jedním ze čtyř fi - nalistů, uvidí divák už dnes na televizní obrazovce.

David Gránský: Lamač dívčích srdcí

25. dubna 2008 v 11:49 | BublinQa
David Gránský má už teď, po prvním finálovém přenosu, spoustu fanynek. Když vystoupil na pódiu, halou se neslo pištění a skandování jeho jména.
Ještě před vystoupením David hýřil optimismem a těšil se až přijde na řadu. Porota svým soudem ale příliš příznivá nebyla a Davida to po vystoupení zlomilo. "Jsem z toho smutný. Dal jsem do mého výkonu všechno, mrzí mě, že se jim to nelíbilo," řekl nám smutně David. "Doufám, že alespoň lidé v hale a u obrazovek si to užili. Snažil jsem se, jak nejvíc jsem mohl." Diváci si to jistě užili, protože Davida svými hlasy poslali do dalšího kola. Více v naší videoreportáži zde.

Blesk 18.4./08

24. dubna 2008 v 19:25 | BublinQa
David Gránský (16): Přívěsek, kamínek i plyš
David má talismany rovnou tři - přívěsek, kamínek a plyšáka. "Přívěsek Panny Marie jsem dostal od babičky. A z Chorvatska jsem si přivezl zelený kamínek. Štěstí mi dodává i můj plyšák, kterýho si můžu navlíknout na prst a drží," prozrazuje. "Co ale nosí větší štěstí, to nevím. Musím to vyzkoušet."
Zdrojík:www.blesk.cz

EXKLUZIVNĚ!! David o Kamče

24. dubna 2008 v 13:53 | BublinQa
Máme pro Vás exkluzivní rozhovor s Davidem Gránským. Jako první jsme se ptali jak s Kamčou vycházíš? JE TO SUPER KÁMOŠKA. Je pan Soukup na vás dva hodný, když už má ve stáji pouze dva koně? ANO, PAN SOUKUP JE NEJLEPŠÍ. Jak by si ohodnotil Kamču známkou. 1 S HVĚZDOU. No a poslední otázka má Kamča své dny, že je třeba nabručená atd? OBČAS, ALE JINAK JE FAJN.
Zdrojík:http://www.xfactor.hustej.net

Blesk 21.4./08-David a Anička foto

24. dubna 2008 v 13:43 | BublinQa

Anna Ungrová - jeden z ´černých koní´ Ondřeje Soukupa v soutěži X Factor přišla na chat do Blesk.cz.

Místo žirafy si s sebou přivedla Davida Gránského! Na otázku o jejich vztahu odpovídá - jsme jen kamarádi.
Zatímco v semifinále díky písni Anety Langerové Hříšná těla, křídla motýlí postoupila, v pátém finálovém kole právě kvůli tomuto hitu vypadla. Jaká píseň jí naopak sedla nejvíc? Co si Anna myslí o Gábině Osvaldové a Petru Jandovi, kteří pro ni neměli slovo dobrého? Čtěte záznam chatu.
↓↓↓Dále↓↓↓

Blesk 13.4/08

24. dubna 2008 v 13:37 | BublinQa

Dostaneš baseballovou pálkou!

Takovým výhrůžkám čelí finalista a jeden z favoritů soutěže X Factor David Gránský (16). Porotce Ondřej Soukup ho kvůli tomu dokonce nazval ohroženým druhem!↓↓↓Čtěte dál↓↓↓
 
 

Reklama